תגיד "בראבו" לעצמך כשאתה מתחיל את המסע לריפוי טבעי, זה לוקח הרבה מבפנים להיות מעורב לשנות את הדרך, לדאוג לעצמך ולרווחה.

שאלות נפוצות

מה עליי להכין לקראת הטיפול?

מה עליי להכין לקראת הטיפול?

לטיפול הראשון נא להביא איתך איבחונים קודמים, דוחות רפואיים ואם אפשרי רשימת תרופות שהינך נוטל.

אנו ממליצים לך לאכול כשעה לשעתיים לפני הטיפול. על הארוחה לא להיות קרובה מידי לזמן הטיפול מכיוון שהיא תשנה את הלשון ותיגרום לאבחנה שגויה. בנוסף אחרי ארוחה תנועת הדם מתרכזת בקיבה, ומבחינת דיקור זה מצב לא אידיאלי מכיוון שרוב הזמן הדיקור מתבצע בארבעת הגפיים.

מצב נפשי ופיזי שלווים\ נורמלים חשובים לטיפול, ולכן נא להימנע מלהגיע לטיפול: תשוש, רעב, אחרי ארוחה כבדה, צמא, שיכור, עצבני מאוד או מפוחד מאוד.


כמה זמן הטיפול לוקח?

ברפואה סינית מסורתית מספר הטיפולים נקבע על פי מצבו האישי של כל מטופל, באופן כללי, מקרים אקוטיים ומתונים יצטרכו מעט טיפולים, מקרים כרוניים, קשים או חמורים יצטרכו מספר חודשי טיפול. מספר הטיפולים המשוער יוסברו בעת התייעצות עם המטפל.


כמה זמן אורכת פגישה?

פגישה ראשונה כוללת טיפול אורכת בערך שעה, במקרים מסובכים הפגישה יכולה להתארך מעבר לשעה וחצי. בביקורים הבאים טיפול דיקור ימשך בין שלושים לארבעים דקות, עם נעשה שימוש בתרפיות נוספות הטיפול ימשך כשעה.


מה עליי לצפות מהטיפול?

נא ללחוץ על פגישה ראשונה  למידע נוסף.

במהלך הטיפולים, אנו מקדישים 10-15 דקות לבדיקה גופנית, ומעריכים איך הסתדרת עם הטיפולים הקודמים ועם פורמולת הצמחים. אנו עוקבים אחרי ההתקדמות על פי הערכת הדופק והלשון, כמו כן שואלים שאלות על הבריאות הכללית. בהתבסס על הערכה נבצע דיקור ונרשום פורמולת צמחים. הביקורת  והתהליך יוודאו כי המצב הבריאותי המשתנה שלך יהיה במעקב והטיפול המתאים ביותר ינתן.


באיזה תדירות צריך לבוא לטיפול?

עובדה היא שלכל טיפול יש אפקט קצר וארוך. למקרים אקוטיים וקשיים אנו ממליצים בהתחלה להגיע פעמיים בשבוע, כך נוכל להגיע להשיג השפעה ארוכת טווח וחזקה מספיק להקל על חוסר הנוחות. אחר כך, כאשר המטופל מרגיש יותר טוב תדירות הטיפולים תרד לפעם בשבוע, אחר כך פעם בשבועיים  או יותר. מצבים כרונים ומתונים ההמלצה היא להגיע פעם בשבוע בהתחלה, ובהמשך שהמצב משתפר בתדירות ארוכה יותר.


האם ישנן תופעות לוואי?

המטפלים שלנו הם בוגרי אוניברסיטאות/ מכללות, מנוסים מאוד ובעלי ניסיון קליני של שנים. כל טיפול נעשה בזהירות רבה, ולכן המטופלים שלנו בדרך כלל לא סובלים מתופעות לוואי. אבל במקרה שיש אי נוחות לאחר הטיפול, אנו מעודדים אותם ליידע אותנו כדי שנוכל לנסות לעזור.


מה ההרגשה במהלך טיפול דיקור?

ברגע שהמחט נכנסת, החולה יכול לחוות תחושת דיקור מיוחדת, כמו: כבדות, נפיחות, נימול (כאילו נמלים..), חום או זרם חשמלי. זה צ’י (אנרגיית החיים) שמתעורר על ידי המחטים. התחושה הזו יכולה לטייל או להקרין למרחק מסויים, גורמת הרגשה מיוחדת כאילו משהו שולט בגוף, ותחושת הדיקור המיוחדת הזאת מקדמת את השפעת הטיפול, מרגיעה את הגוף ומכינה את האדם למנוחה טובה. עובדה היא שרוב המטופלים מוצאים את הדיקור כדבר מרגיע מאוד שפעמיים רבות גורם להם להירדם. במקרים שהמחטים גורמים כאב או אי נוחות נסדר את המחטים באופן מיידי להקל על ההרגשה.


מה אפשר לעשות כדי להפחית את הטעם הרע של הצמחים?

ישנם צמחי מרפא סיניים שיכולים להיות מרים, אנו מציעים לך לשטוף את הפה עם מעט מים אחרי שתיית הפורמולה. אם זה לא עוזר מנטה או כמה צימוקים יעבירו את הטעם. אנו לא ממליצים להוסיף לפורמולה שום דבר כמו דבש, סוכר או מיץ כיוון שזה עלול להשפיע על עוצמת התרופה.


האם יש מצב שאני צריך להפסיק לקחת את צמחי המרפא?

אם אתה סובל משפעת, התקררות, כאב בטן, שלשול, דלקת או כל שינוי פיזי אחר, אתה צריך להפסיק לקחת את הצמחים עד שתתאושש, אלא עם ייעצו לך אחרת. אנו תמיד ממליצים למטופלים שלנו לפנות אלינו אם הם חשים ברע לאחר שנטלו את צמחי המרפא, כדי שנוכל להעניק להם הסברים ועצות.


כמה מהר אוכל להרגיש שיפור?

תגובה טובה בדרך כלל מתחיל במהלך שלושת או חמשת הטיפולים הראשונים,  עם זאת אתה יכול אפילו להרגיש טוב מיד אחרי הטיפול הראשון.


כיצד לקבוע מחדש או לבטל פגישה?

אם אתה רוצה לשנות את לוח הזמנים, אנא פנה למטפל במהירות האפשרית, התקשרות מוקדמת תעזור לך לקבל רצויה יותר. מדיניות הביטול שלנו היא ביטול לפחות 24 שעות לפני הפגישה. התעכבות בביטול, אי הופעה לפגישה ואי יצירת קשר יחוייב בתשלום מלא.